Zasady współpracy:

O nas

Zasady współpracy

Podstawą współpracy zespołu Kancelarii Radcy Prawnego Prawo-Podatki-Wycena Arkadiusz Dudkiewicz z Klientami są następujące zasady:

Zaufanie

Zdajemy sobie sprawę, że nasza praca zawsze dotyczy spraw ważnych dla naszych Klientów, dla ich życia osobistego i zawodowego. Z tego też powodu, staramy się stworzyć więź zaufania opartą o wiedzę i doświadczenie naszego Zespołu. Dlatego, jesteśmy profesjonalistami w pracy, którą wykonujemy.

Poufność

Nie tylko z uwagi na obowiązujące nas przepisy prawa, ale przede wszystkim dlatego, że często doradzamy w sprawach newralgicznych dla naszych Klientów, nie ujawniamy okoliczności związanych ze sprawami naszych Klientów.

Indywidualne potrzeby Klienta

Mimo pewnej powtarzalności spraw, zlecenie każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Wiemy bowiem z praktyki, że nie ma tak naprawdę dwóch identycznych stanów faktycznych. Z tego powodu, do każdego zlecenia podchodzimy jak do niepowtarzalnej sprawy.

Rozmowy z Klientem

Ceniąc czas i pieniądze naszych Klientów, od momentu wstępnej rozmowy do chwili zakończenia sprawy, rozmawiamy z naszymi Klientami, monitorujemy zlecenia, wybierając najkorzystniejsze w danej chwili rozwiązanie, które w efekcie najszybciej będzie prowadziło do osiągnięcia założonych przez Klienta celów. Słuchamy, co nasi Klienci mają nam do powiedzenia. Plany i strategie, które powstają w związku z realizacją zlecenia (np. reprezentacji w sporze sądowym), to tylko dokumenty, które modyfikujemy mając na uwadze głos i dobro naszych Klientów. Oczywiście z uwzględnieniem uregulowań prawnych.

Podstawowe informacje o naszej działalności, informacje o stosowaniu technologii cookies oraz informacje o polityce ochrony danych osobowych dostępne są w "Uwagach i oświadczeniach prawnych".
× Zamknij