Wynagrodzenie

O nas

Wynagrodzenie

W Kancelarii Radcy Prawnego Prawo-Podatki-Wycena Arkadiusz Dudkiewicz obowiązują jasne zasady ustalania wynagrodzenia. Zdajemy sobie sprawę, że każdy Klient ma różne oczekiwania, także te dotyczące płatności za wykonaną przez nas usługę. Z tego powodu, nasi Klienci mają do wyboru następujące zasady wynagradzania naszej pracy:

  • stawka godzinowa – rozliczana proporcjonalnie do czasu świadczenia zamówionej usługi,
  • stawka ryczałtowa – rozliczana jako wynagrodzenie za całe zlecenie,
  • stawka ryczałtowo – godzinowa – ten sposób rozliczenia zakłada stałą współpracę i polega na ustaleniu miesięcznego wynagrodzenia za określony limit godzin (np. 10), przy czym jednostkowa wartość godziny w tym limicie jest zdecydowanie tańsza niż stawka godzinowa obowiązująca bez pakietu; przy przekroczeniu w danym okresie rozliczeniowym liczby godzin w ramach limitu, czas, który nie zmieścił się w limicie rozliczany jest w oparciu o podstawową stawkę godzinową,
  • wynagrodzenie za sukces – premia za sukces może mieć zastosowanie w sprawach sądowych i przed organami administracji publicznej; polega ona na ustaleniu na minimalnym poziomie normalnego wynagrodzenia za reprezentację Klienta i dodatkowo wynagrodzenia za sukces określanego zazwyczaj jako pewien procent kwoty „wygranej” lub „obronionej”

Wyliczenie powyższe jest oczywiście przykładowe. Z każdym Klientem wynagrodzenie negocjujemy indywidualnie. Ważne są bowiem dla nas indywidualne potrzeby każdego Klienta.

Podstawowe informacje o naszej działalności, informacje o stosowaniu technologii cookies oraz informacje o polityce ochrony danych osobowych dostępne są w "Uwagach i oświadczeniach prawnych".
× Zamknij